قیمت پنجره دوجداره-pasargadwin.ir


قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از پرکاربردترین پروفیل که در پنجره‌های دو یا سه جداره استفاده می شود،PVC یا UPVC هستند. همچنین متریال های دیگری همچون آهن، چوب و یا آلومنیوم نیز در این پنجره ها به کار رفته است. همه این مواد در قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار خواهد بود. اگر میخواهید با قیمت پنجره دوجداره بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

قیمت انواع پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برند پروفیل مصرفی در پنجره
  2. نوع شیشه و کیفیت متریال آن
  3. دو یا سه جداره بودن پنجره
  4. متراژ پنجره و اندازه آن
  5. تعداد لنگه های پنجره
  6. داشتن یا نداشتن کتیبه
  7. نحوه نصب پنجره دو جداره
  8. بازشوی پنجره دو جداره
قیمت پنجره دوجداره-pasargadwin.ir

به طور کلی ویژگی های اصلی پنجره دوجداره که موجب برتری آن نسبت به دیگر پنجره ها شده، عایق حرارتی و صوتی آنها است؛ بنابراین عایق بودن از ویژگی های بارز پنجره های دوجداره است.

در پنجره های دوجداره دو یا سه لایه شیشه با کیفیت استفاده شده که همین عامل موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره نسبت به پنجره معمولی می باشد. این شیشه ها بر روی یک قاب از جنس های مختلف سوار می شود و فواصل بین شیشه ها با یک گاز مخصوص پر می شود. دلیل عایق بودن پنجره به دلیل همین گاز مخصوص و لایه های مختلف شیشه خواهد بود.

معمول ترین پروفیلی که در پنجره های دوجداره استفاده می شود،PVC و یا UPVC است. جداره های پنجره می تواند بر روی قاب های با جنس های مختلفی همچون آهن، چوب و … قرار گیرد. به جز پروفیل PVC و UPVC مواد آلومینیومی ترمال بریک هم وجود دارد که موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره خواهد شد.

قیمت انلاین پنجره دوجداره

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره باید چندین فاکتور را در نظر گرفت. یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتورها برای نصب و قیمت پنجره دوجداره داشتن ابعاد دقیق پنجره است. پنجره ها با ابعاد مختلف، قیمت های گوناگونی نیز دارند. قیمت پنجره های چند جداره به مقدار شیشه مصرفی، مقدار پروفیل و یراق آلات و… بستگی دارد.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در قیمت پنجره دوجداره نیز تعداد بازشوها است. همچنین پروفیل مصرفی در درب و پنجره های قدیمی معمولا به صورت الومینیومی یا اهنی هستند، اما پروفیل هایی که در ساخت و ساز جدید استفاده می شود متفاوت و با کیفیت تر است؛ بنابراین برای تخمین زدن حدودی قیمت پنجره دوجداره بهتر است بدانید که قرار است بازسازی صورت گیرد یا ساخت و ساز جدید. این امر موجب شده تا تخمین شما به درستی درآید.

یراق، لوله ها و دستگیره های به کار رفته یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت پنجره دوجداره می باشد. هر چه یراق به کار رفته کیفیت بیشتری داشته باشد قیمت پنجره نیز بیشتر محاسبه می شود. گالوانیزه به کار رفته در پنجره های دو جداره نیز اهمیت بسیار زیادی دارند؛ زیرا تا حد زیادی استحکام این پنجره ها به این گالوانیزه های به کار رفته در پروفیل بستگی دارد. این گالونیزه ها در ابعاد و ضخامت های گوناگونی وجود دارند.

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره کیفیت و تولید پلاستیک آب بندی است. هرچه کیفیت این گونه پلاستیک ها بالاتر باشد قیمت پنجره ها نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت پنجره دوجداره-pasargadwin.ir

قیمت پنجره دوجداره همراه با نصب

نصاب پنجره دو جداره کسی است که با ابزاری همچون دلر و پیچ بند عملیات نصب پنجره دوجداره را اجرا می کند. یک نصاب ماهر باید هنگام نصب یک پنجره دوجداره، درزگیری و آب بندی را به طور کامل و به صورت اصولی انجام دهد. در هنگام نصب پنجره دوجداره باید شرایط آب و هوایی را به طور کامل در نظر گرفت زیرا پنجره در آب و هوای نامناسب طی مرور زمان دچار خمیدگی و شکستگی می شود.

‌ یکی از سوالاتی که بیشتر افراد که اقدام به ساخت و نصب پنجره دو جداره می کنند می پرسند این است که قیمت پنجره دوجداره با نصب درب چقدر است؟ در پاسخ به اینگونه سوالات باید بگوییم که قیمت پنجره دوجداره همراه با نصب به عوامل مختلفی بستگی دارد. ازاین رو به طور دقیق نمی توان قیمتی را ارائه داد.

برای دانستن قیمت دقیق هرگونه پنجره چند جداره به همراه نصب می توانید به سایت پاسارگاد وین مراجعه کرده و از قیمت دقیق هر کدام مطلع شوید.

مواردی که در نصب پنجره دو جداره باید رعایت کرد :

بهترین زمان برای نصب یک پنجره دو جداره قبل از اتمام کار نقاشی ساختمان و بعد از بتونه کاری می باشد. پنجره های دو جداره باید از پروفیل های مناسب و استاندارد ساخته شود. داشتن هرگونه خمیدگی و شکستی، نصب پنجره را دچار اختلال می‌کند. پیچ هایی که در نصب پنجره دو جدار استفاده می شود باید کاملا متناسب با اندازه و ابعاد پنجره باشند. همچنین پیچ ها باید در فاصله های مساوی و یکسان از همدیگر قرار گیرند.

نصب پنجره ها باید به صورتی باشد که به راحتی درب ها باز شوند و هیچ مانعی بین آن وجود نداشته باشد. این نصب باید بتواند به طور کلی بارهای مرده و زنده را تحمل کند. تزریق کردن سیلیکون های مخصوص برای درزبندی کردن کامل پنجره ها پس از پایان نصب پنجره های دو جداره ضروری است.

یکی از مهم ترین موارد در نصب پنجره های دوجداره ای که دارای پروفیل upvc هستند، این است که قبل از نصب پنجره ها آن را در دمای 5 تا 35 درجه باید نگهدارند تا مقاومت نسبی خود را کسب کنند. همچنین اینگونه پنجره ها را نباید بیش از حد جا به جا کرد.

یکی از آسان ترین و امن ترین پنجره های دوجداره، پنجره هایی هستند که دارای قاب آهنی می باشند؛ زیرا در هنگام نصب و جابه جایی کمترین آسیب را دچار خواهند شد. همچنین این نوع پنجره ها مقاومت و استحکام بسیار زیادی نسبت به دیگر پنجره ها دارند. قیمت پنجره دوجداره آهنی نیز کاملا متناسب بوده و می توان آن را خریداری کرد.

خرید پنجره دو جداره

یکی از روش‌های به صرفه و اساسی برای هدر رفت گرما و انرژی و همچنین حل مشکلات صوتی و آلودگی های هوا، استفاده از پنجره دو جداره می باشد. در گذشته از پنجره های چوبی یا آهنی در خانه ها استفاده می شد که هدر رفت انرژی زیادی را به دنبال داشت. امروزه درب و پنجره های دو جداره جایگزین پنجره های قدیمی شده اند که با توجه به قیمت پنجره دوجداره امروزه با صرفه تر هستند.

علاوه بر مواردی که گفتیم، امروزه به جنبه زیبایی و هنری دکوراسیون خانه نیز اهمیت زیادی داده می شود. درب و پنجره های دو جداره در طرح های گوناگون و شیشه های متنوع نمای بسیار زیبایی به محل کار یا منزل شما می دهد.

درب و پنجره دو جداره به طور کلی موجب کاهش مصرف انرژی، کنترل اشعه uv و فرانبفش خورشید و کنترل آلودگی صوتی و … می شود. از مهم ترین بخش های پنجره دوجداره می توان به بخش شیشه آن اشاره کرد که با استفاده از اسپیسر به یکدیگر کلاف شده اند. همچنین فواصل بین آن با گازی به نام گاز آرگون پر شده که موجب بهبود عملکرد شیشه ها می شود.

قیمت پنجره دوجداره-pasargadwin.ir

نکات مهم قبل از خرید پنجره دو جداره

بهترین پنجره همراه با مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره یکی از درخواست هایی است که بیشتر افراد در هنگام خرید به دنبال آن هستند. بیشترین پنجره های دو جداره ای که در بازار موجود است از نوع پروفیل وین تک، پروفیل ویستا بست و پروفیل هافمن هستند. بهترین روش برای تشخیص اینکه یک پنجره مناسب منزل شما است یا نه نوع پروفیل مصرفی آن می باشد. نوع پروفیل و متریال مصرفی در یک پنجره نشاندهنده ی کیفیت مناسب آن خواهد بود.

تقویت پنجره های دو جداره توسط گالوانیزه داخل پروفیل انجام می شود. پس هنگام خرید به این امر توجه داشته باشید که حتما از گالوانیزه با کیفیت استفاده شده باشد. همچنین باز شو ها در پنجره های یو پی وی سی به صورت افقی و عمودی هستند. باز شوهای دو طرفه موجب افزایش دید و استفاده بیشتر از فضای اطراف می شود.

یکی دیگر از نکات مهمی که در هنگام خرید و قیمت پنجره  دو جداره باید به آن توجه کنید این است که پنجره های دو جداره که دارای پروفیل خارجی هستند در شرایط جوی ایران دوام بالایی ندارند، زیرا پروفیل خارجی در هوای گرم و خشک به سرعت از بین رفته و مناسب هوای مرطوب و بارانی اروپا است.

همچنین یراق ها و متریال های بی کیفیت در بازار به فراوانی یافت می شود. حتما قبل از خرید به یراق آلات پنجره توجه داشته باشید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

یک شیشه تک جداره در یک روز سرد زمستانی مقدار زیادی انرژی را به خارج هدایت می کند ولی در پنجره هایی که دو یا سه لایه شیشه به کار برده شده است دیگر این مشکلات مطرح نیست.

قیمت پنجره دوجداره به چه عاملی بستگی دارد؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم قیمت پنجره دوجداره به عوامل متعددی بستگی دارد. هر شرکت، پنجره های دو جداره متنوعی با مواد و متریال های مخصوصی تولید کرده که هر کدام از این پنجره ها دارای قیمت های متفاوتی است؛ اما به طور کلی قیمت پنجره دوجداره به چندین فاکتور بستگی دارد که در ادامه مقاله به بررسی هرکدام از این فاکتور ها می پردازیم.

  1. نوع و برند پروفیل مصرفی در پنجره دو جداره

یکی از پروفیل های مصرفی، پروفیل لوله آداپتور می باشد که این پروفیل دارای فریم بزرگ و ۵ کاناله با شبکه های داخلی میباشند. این شبکه ها برای مقاومت پروفیل ضروری هستند و هم در ایجاد مانع صوتی نقش خیلی بالایی دارد که برخی از برندهای پنجره های دو جداره مانند هافمن با ارائه پروفیلهای ۴ کاناله برای محیط های صنعتی و یا کنار اتوبانها و محیط هایی با آلودگی صوتی خیلی بالا تا حد زیادی از سر و صدای زیاد جلوگیری می کنند.

یکی دیگر از پروفیل های مهم یو پی وی سی است. عايق بندي صدا و گرما از مزیت‌های مهم پروفیل‌های UPVC است که به نوع شیشه، یراق آلات، نصب، فرآيند تولید و… بستگی دارد. اگر از پروفیل‌ درب و پنجره دو جداره و با کیفیت عالی استفاده شود، این عایق کاری به بهترین حالت انجام می‌گیرد.

بهترین قیمت پنجره دوجداره را از کدام مجموعه می توان تهیه کرد؟

مجموعه پاسارگاد وین با رعایت لزوم کیفیت و با سابقه بالای خود می تواند بهترین مشاوره را به شما در جهت انتخاب درب و پنجره مورد نظر ارائه دهد. این مجموعه با ارائه انواع درب و پنجره دو جداره مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی دارای طرح و مدل های متفاوتی است و می تواند به هر یک از نیاز شما پاسخ دهد.

در بخش فروش مجموعه پاسارگاد وین، افراد اماده ارائه هرگونه مشاوره و پشتیبانی برای انتخاب هرچه بهتر شما هستند. پس اگر سوال یا ابهامی برای خرید هر محصول دارید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مجموعه پاسارگاد وین با ارائه بهترین کیفیت و مواد و کمترین قیمت پنجره دوجداره اماده خدمت به شما مشتریان عزیز خواهد بود.

قیمت پنجره دوجداره - pasargadwin.ir

2. شیشه ی مصرفی در پنجره دو جداره

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره، نوع شیشه مصرفی در پنجره می باشد. با توجه به اینکه شیشه مورد نظر دو جداره یا سه جداره یا ضخامت مختلفی دارد، قیمت پنجره دوجداره نیز متنوع خواهد بود. همچنین طرح های متنوع شیشه همچون طرح دار یا ساده بودن، یا ساده و رنگی بودن آن در قیمت این پنجره ها تاثیر خواهد گذاشت.

3. متراژ پنجره

یکی دیگر از تاثیرگذارترین عاملی که قیمت پنجره دوجداره را تعیین می کند متراژ و ابعاد پنجره می باشد. همانطور که متریال و مواد مصرفی پنجره ها عاملی تاثیرگذار در قیمت آن ها است، ابعاد پنجره نیز می تواند موجب افزایش یا کاهش قیمت پنجره دوجداره شود. ابعاد و اندازه پنجره ها می تواند بر تعداد یراق آلات مصرفی و زیرساخت و همچنین میزان متریال مصرفی در پنجره نیز تاثیر بگذارد.

4. جنس فریم پنجره و درب دو جداره

رایج ترین فریمی که برای ساخت در و پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد، آلومینیوم و UPVC است. هر کدام از این فریم ها مزایا و معایب و شرایط خاص خود را دارند. به عنوان مثال می توان گفت که استفاده از پروفیل آلومینیوم برای ساخت پنجره ها از پنجره هایی که با پروفیل یو پی وی سی ساخته می شوند بسیار زیادتر می باشد، اما آلومینیوم مصرف انرژی و عایق بودن آن مناسب نمی باشد که برای حل این مشکل باید از آلومینیوم های مخصوصی همچون ترمال برک استفاده کرد.

5. یراق آلات و مواد مصرفی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره یراق آلات استفاده شده در درب ها و پنجره ها است. این یراق آلات شامل مواردی همچون لولا، اسپانیولت داخلی، دستگیره و بسیاری دیگر از موارد اینچنین می باشد که خود هر یک از این موارد ذکر شده تحت تاثیر برند و شرکتی که آن ها را تولید کرده است و کیفیت و جنس متفاوتی دارد.

6. تولیدات داخلی یا خارجی بودن پنجره ها

طبیعی است که درب و پنجره‌ هایی که تولیدات خارج یا وارداتی هستند، گران‌ تر از نمونه‌ های تولید داخل میباشند. درب و پنجره‌ هایی که تولید خارج از کشور هستند با دلار خریداری می‌شوند و هزینه حمل و نقل از کشور مبدا به ایران نیز بر هزینه‌ های تولید آن‌ ها اضافه می‌ شود. همین عامل موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره خواهد شد.

7. تعداد باز شو های پنجره

از عامل مهم تاثیرگذار دیگر که بر قیمت پنجره دوجداره تاثیر زیادی می گذارد، تعداد بازشوهای پنجره هستند. همچنین تعداد بازشوها، بازشوهای کشویی، یکطرفه یا دو طرفه بودن بازشوها، ابعاد بازشوها و جنس بازشو و یراق آلات مصرفی و … از فاکتور های مهم بر قیمت پنجره دوجداره می باشد.

8. هزینه نصب پنجره دو جداره

پس از خرید پنجره دوجداره موردنظر و پرداخت هزینه‌های مربوط به آن، فراموش نکنید که باید هزینه‌ای را برای نصب آن‌ها کنار بگذارید. نصب درب و پنجره های دوجداره، امری تخصصی و فنی است که نیاز به مهارت پیشرفته دارد. همچنین به دلیل وزن و ابعاد پنجره‌ها کاری سخت و زمانبر خواهد بود؛ بنابراین هزینه‌ بر بودن آن بسیار منطقی است و همین امر موجب افزایش هزینه و  قیمت پنجره دوجداره خواهد شد.

سوالات متداول قیمت پنجره دوجداره

چگونه قیمت انلاین پنجره دوجداره را محاسبه کنیم؟

برای محاسبه ی قیمت انلاین پنجره دوجداره فرم های مختلفی وجود دارد؛ میتوانید وارد سایت ما شده و ابعاد پنجره دلخواه خود، نوع شیشه، نوع پروفیل مصرفی و … را انتخاب کنید و قیمت به صورت حدودی برای شما محاسبه میشود.

از کدام مجموعه برای خرید پنجره دوجداره اقدام کنیم؟

مجموعه پاسارگادوین با تجربه بالا و همچنین کیفیت بالای قطعات مصرفی گزینه خوبی برای خرید پنجره دوجداره می باشد. همچنین میتوانید برای استعلام قیمت پنجره دوجداره وارد سایت شوید و با ما تماس بگیرید.