قیمت پنجره دوجداره-pasargadwin.ir


قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از پرکاربردترین پروفیل که در پنجره‌های دو یا سه جداره استفاده می شود،PVC یا UPVC هستند. همچنین متریال های دیگری همچون آهن، چوب و یا آلومنیوم نیز در این پنجره ها به کار رفته است. همه این مواد در قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار خواهد بود. اگر میخواهید با قیمت پنجره دوجداره بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

قیمت انواع پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برند پروفیل مصرفی در پنجره
 2. نوع شیشه و کیفیت متریال آن
 3. دو یا سه جداره بودن پنجره
 4. متراژ پنجره و اندازه آن
 5. تعداد لنگه های پنجره
 6. داشتن یا نداشتن کتیبه
 7. نحوه نصب پنجره دو جداره
 8. بازشوی پنجره دو جداره
قیمت پنجره دوجداره-pasargadwin.ir

به طور کلی ویژگی های اصلی پنجره دوجداره که موجب برتری آن نسبت به دیگر پنجره ها شده، عایق حرارتی و صوتی آنها است؛ بنابراین عایق بودن از ویژگی های بارز پنجره های دوجداره است.

در پنجره های دوجداره دو یا سه لایه شیشه با کیفیت استفاده شده که همین عامل موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره نسبت به پنجره معمولی می باشد. این شیشه ها بر روی یک قاب از جنس های مختلف سوار می شود و فواصل بین شیشه ها با یک گاز مخصوص پر می شود. دلیل عایق بودن پنجره به دلیل همین گاز مخصوص و لایه های مختلف شیشه خواهد بود.

معمول ترین پروفیلی که در پنجره های دوجداره استفاده می شود،PVC و یا UPVC است. جداره های پنجره می تواند بر روی قاب های با جنس های مختلفی همچون آهن، چوب و … قرار گیرد. به جز پروفیل PVC و UPVC مواد آلومینیومی ترمال بریک هم وجود دارد که موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره خواهد شد.

قیمت انلاین پنجره دوجداره

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره باید چندین فاکتور را در نظر گرفت. یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتورها برای نصب و قیمت پنجره دوجداره داشتن ابعاد دقیق پنجره است. پنجره ها با ابعاد مختلف، قیمت های گوناگونی نیز دارند. قیمت پنجره های چند جداره به مقدار شیشه مصرفی، مقدار پروفیل و یراق آلات و… بستگی دارد.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در قیمت پنجره دوجداره نیز تعداد بازشوها است. همچنین پروفیل مصرفی در درب و پنجره های قدیمی معمولا به صورت الومینیومی یا اهنی هستند، اما پروفیل هایی که در ساخت و ساز جدید استفاده می شود متفاوت و با کیفیت تر است؛ بنابراین برای تخمین زدن حدودی قیمت پنجره دوجداره بهتر است بدانید که قرار است بازسازی صورت گیرد یا ساخت و ساز جدید. این امر موجب شده تا تخمین شما به درستی درآید.

یراق، لوله ها و دستگیره های به کار رفته یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت پنجره دوجداره می باشد. هر چه یراق به کار رفته کیفیت بیشتری داشته باشد قیمت پنجره نیز بیشتر محاسبه می شود. گالوانیزه به کار رفته در پنجره های دو جداره نیز اهمیت بسیار زیادی دارند؛ زیرا تا حد زیادی استحکام این پنجره ها به این گالوانیزه های به کار رفته در پروفیل بستگی دارد. این گالونیزه ها در ابعاد و ضخامت های گوناگونی وجود دارند.

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره کیفیت و تولید پلاستیک آب بندی است. هرچه کیفیت این گونه پلاستیک ها بالاتر باشد قیمت پنجره ها نیز بیشتر خواهد بود.

لیست قیمت پنجره دوجداره

لیست قیمت پنجره دوجداره به شما کمک می کند تا درب و پنجره مناسب و دلخواهتان را براساس بودجه و نیازتان انتخاب کنید، عوامل متفاوتی ازجمله جنس، طرح، ابعاد و … در قیمت مورد نظر شما تاثیرگذار است.

با توجه به لیست قیمت پنجره دوجداره می توان گفت داشتن کتیبه بالا، موجب افزایش قیمت پنجره یوپی وی سی  می شود، تک لنگه و ثابت بودن پنجره، کاهش قیمت و استفاده از یراق دوحالته، افزایش قیمت پنجره دوجداره را به دنبال خواهد داشت.عوامل بسیار زیادی وجود دارد که در افزایش یا کاهش قیمت پنجره ها تاثیر می گذارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

در این بخش از مقاله می خواهیم تا به طور تخمینی قیمت چند نوع از درب و پنجره های دو جداره را برای شما ارائه دهیم. (این قیمت ها تخمینی هستند و با گذشت زمان دچار تغییر می شوند)

 • قیمت پنجره دو تیکه با یراق تک حالته

۱۱٫۱۲ مترطول پروفیل upvc سری ۶۰

۱٫۳۰ مترمربع شیشه ساده ۴+۴

یراق آلات مصرفی با مارک آکادو

گالوانیزه محار استاندارد مصرفی کرودار

 قیمت پنجره ویستابست ۲۸٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره وینتک ۲۴٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره هافمن ۲۴٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره upvc نیو وین پلاس ۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره وین کلاس  ۱۹٫۹۰۰٫۰۰۰ ریال

 • قیمت پنجره دوجداره لیمینت upvc

عرض پنجره upvc لمینیت ۱۲۰۰ میلیمتر

ارتفاع پنجره upvc لمینیت ۱۵۰۰ میلیمتر

۱۱٫۱۲ مترطول پروفیل upvc سری ۶۰

۱٫۳۰ مترمربع شیشه ساده ۴+۴

یراق آلات مصرفی با مارک آکادو

گالوانیزه محار مصرفی کرو دار

هزینه نصب محاسبه گردیده

قیمت پنجره دوجداره یکرو لمینیت ویستابست ۴۰٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره دوجداره یکرولمینیت وین تک ۳۶٫۳۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره دورولمینیت ویستابست ۴۳٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره دوجداره دورو لمینیت وین تک ۴۰٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال

 • پنجره ثابت (فیکس) با گالوانیزه استاندارد کرو دار

۵٫۱ مترطول پروفیل upvc سری ۶۰

۱٫۲۵ مترمربع شیشه ساده ۴+۴

هزینه نصب محاسبه گردیده ۱۵٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره دوجداره وین تک ۱۲٫۳۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره دوجداره هافمن ۱۲٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره دوجداره نیو وین پلاس ۱۰٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت پنجره وین کلاس  ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

قیمت های بالا به طور تخمینی هستند که ممکن است با کمی اختلاف به شما عزیزان ارائه شود.