درب-و-پنجره-دوجداره-پاسارگادوین

نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیومی با شیشه‌های دوجداره یا سه‌جداره در ساختمان‌ها بسیار رایج شده است. چرا که مزایای فراوانی داشته و زیبایی آن دلیل این گسترش بوده است. با نصب پنجره دوجداره در حقیقت شما به دنبال دوام و استحکام بیشتر همراه با زیبایی نمای خانه‌تان هستید. بهتر است برای داشتن کیفیت مطلوب، نصب درب و پنجره را به افراد متخصص و حرفه‌ای بسپارید.

برای نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی باید به چند نکته توجه داشت. اولین مورد این است که پنجره قابلیت تحمل باری که قبل و بعد از استفاده به آن وارد می‌شود را داشته باشد. همچنین در نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی آب بندی و درزبندی باید به صورت اصولی انجام شود. توجه داشته باشید که باید بادقت از ورود و خروج  صدا، گرما و سرما جلوگيری شود. شرایط آب و هوایی و دما نیز در نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی موثر است. بنابراین فردی که درب و پنجره را نصب می‌کند باید این موارد را رعایت کند. چرا که در غیر این صورت دچار مشکلاتی از قبیل شکستن و خم شدن درب و پنجره یو پی وی سی نشود. در آخر نیز نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی باید طوری باشد که بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود.

نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

بعد از تولید پنجره، نصاب به محل مورد نظر برای نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی اعزام می‌شود. سپس نحوه نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی مشخص می‌شود. برای نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ابتدا تقسیماتی که در پنجره‌های قدیمی هستند را برش می‌دهیم. در مرحله بعد، داخل پنجره دوجداره یو پی وی سی در قسمت فریم آن را سوراخی به نام سوراخ نصب می‌زنیم. سپس آن را روی فریم باقی مانده از پنجره آهنی یا آلومینیومی قدیم قرار می‌دهیم. بعد از آن پیچ سرمته را درون سوراخ نصب قرار داده و توسط پیچ کن برقی پنجره را به فریم متصل می‌کنیم. سپس درزی که بین پنجره  upvc و فریم قدیمی مانده را از داخل و بیرون توسط چسبی به نام سیلیکون ماستیک درزبندی می‌کنیم.

در نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، حال زمان نصب شیشه دوجداره رسیده است. داخل پنجره دوجداره یو پی وی سی فضایی وجود دارد که باید در آن قطعه‌های پلاستیکی به نام تاکوز قرار داد. سپس شیشه را روی آن قرار می‌دهیم. این زیر شیشه‌ای در قسمت ثابت برای جلوگیری از شکست شیشه در هنگام گذاشتن شیشه در پنجره دوجداره قرار می‌گیرد.

نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی-pasargadwin.ir

اما در قسمت لنگه بازشو این تکه پلاستیکی برای رگلاژ لنگه و بالا ماندن لنگه پنجره استفاده می‌شود. زیرا شیشه دوجداره سنگین بوده و باعث می‌شود سر لنگه پنجره یو پی وی سی  به پایین خم شود. درنهایت درست کار کردن یراق تست شده و آب بندی کامل پنجره انجام می‌شود.

درزگیری درب و پنجره دوجداره-pasargadwin.ir

درزگیری درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

یکی از باورهای غلط که در بین افراد وجود دارد، آن است که فکر می‌کنند، پنجره‌های دوجداره مانند پنجره‌های معمولی هستند. این در حالی است، که درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی در ساختمان‌ها، عایق ‌بندی حرارتی و صوتی است. در نصب درب و پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی، درزگیری یکی از مهم ترین قسمت‌ها است.

قسمت‌های مختلف درب و پنجره‌های دوجداره، باعث عایق ‌بندی ساختمان می‌شوند. این قسمت‌ها مانند برد شیشه دوجداره، نقش کلیدی در عایق ‌بندی درب و پنجره‌های دوجداره دارد. چرا که ساختار شیشه‌های دوجداره به شکلی است که مانع ورود و خروج انرژی گرمایی و سرما می‌شود. اگر شیشه‌های دوجداره به خوبی تولید شده باشند، تاثیر چشمگیری بر کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های برق و گاز خواهند گذاشت.

لاستیک‌های درزگیری نقش مهمی در عایق ‌بندی و درزگیری پنجره دوجداره دارد. نقش اصلی لاستیک‌های درزگیر، محکم کردن و جلوگیری کردن از تبادل حرارت و صدا است.

شیشه دوجداره، لاستیک درزگیر و چسب عناصر مهم و اصلی برای درزگیری و نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی هستند. رگلاژ پنجره دوجداره نیز در عایق ‌بندی و درزگیری نقش به سزایی دارد. اگر درب و پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی به درستی رگلاژ نباشند، نمی‌توانند عایق خوبی برای هوا و صدا باشند.

تماس-باما

درب و پنجره دوجداره طرح دار

درب و پنجره‌‌های دوجداره در طراحی ساختمان‌های امروزی بسیار کاربردی هستند. اما تنها مزیت این درب و پنجره‌ها عملکرد با کیفیت آن‌ها در برابر اتلاف انرژی نیست. پنجره‌های دوجداره در کنار کیفیت و کارایی مناسبی که دارند، می‌توانند عامل بسیار مهمی در زیبایی خانه‌ها به شمار بیایند. با نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی طرح دار، می‌توانید نمای زیبا و دلنشینی را به خانه خود ببخشید.

شیشه‌های دوجداره طرح دار که با نام دکوراتیو نیز شناخته می‌شوند، زیبایی خاصی به ساختمان‌های مسکونی و غیر مسکونی می‌دهند. امروزه معماران نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی طرح دار را یکی از الزامات زیبایی بخشی به ساختمان می‌دانند. لازم است بدانید که شیشه‌های دوجداره طرح دار بر روی درب و پنجره‌های دوجداره، چوبی، آهنی، آلومینیومی و… نیز نصب می‌شوند. در این نوع از درب و پنجره‌های دوجداره از شبکه‌های تزئینی با پروفیل‌های یو پی وی سی و پروفیل‌های آلومینیومی استفاده می‌شود.

درب و پنجره دوجداره رنگی-pasargadwin.ir

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی

از درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی می‌توان برای زیبایی بخشیدن به نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد. پنجره‌های دوجداره رنگی با پروفیل یو پی وی سی ساخته شده‌اند. پروفیل‌های یو پی وی سی دارای خاصیت رنگ پذیری هستند. می‌توان با استفاده از رنگ پاش سطح آن‌ها را با طیف‌های مختلفی از رنگ پوشاند. این کار خاصیت ضد خش بودن را نیز در آن‌ها ایجاد می‌کند. امروزه پنجره‌های رنگی با طرح‌ها و مدل‌های مختلف موجود هستند که می‌توان از آن‌ها در سبک‌های مختلف کلاسیک و مدرن استفاده کرد.

برای نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی باید به نوع طراحی و مدل آن توجه کرد. برای نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی از فریم بازسازی استفاده می‌شود. برای محاسبه قیمت پنجره‌های دوجداره رنگی نیز نرم افزار تخصصی به کار برده می‌شود. در نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی، پروفیل و شیشه دوجداره نیاز است.

از مزایای مهم نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی، می‌توان به زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان اشاره کرد. از مزایای دیگر آن نیز نصب آسان، طرح‌های متنوع، طول عمر بالا، عایق بندی مناسب و نظافت و شستشوی سریع و راحت است. این نوع پنجره‌ها از ورود گرد و خاک، حشرات و اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند و مقرون به صرفه هستند.

قیمت نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

امروزه ساخت و نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به دلیل مزایای بسیاری که دارد، افزایش پیدا کرده است. نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، علاوه بر زیبایی، باعث حفظ انرژی می‌شود و دارای دوام و استحکام بالایی است. البته دوام و کیفیت درب و پنجره دوجداره علاوه بر جنس، به نحوه نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی بستگی دارد. چرا‌ که در صورت ایجاد کوچک ترین اشتباه در نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، مشکلاتی ایجاد می‌شود.

اجرت و قیمت نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین خاطر نمی‌توان یک قیمت دقیق برای نصب پنجره دوجداره بیان کرد. می‌توانید برای دانستن اجرت قیمت نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، با کارشناسان پاسارگاد وین تماس حاصل کنید.

قیمت نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی - pasargadwin.ir

نتیجه گیری
گروه صنعتی پاسارگاد وین سال‌های درازی است که در زمینه تولید و نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی فعالیت می‌کند. این مجموعه ارائه کننده انواع درب و پنجره‌های دوجداره با طرح‌ها و مدل‌های متنوع در ایران است. در بخش فروش درب و پنجره پـاسارگـاد ویــن، کارشناسانی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند و می‌توانید اطلاعات کاملی درباره محصولات دریافت کنید.

سوالات متداول نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

قیمت نصب درب و پنجره دوجداره طرح دار چقدر است؟

قیمت پنجره دوجداره طرح دار وابسته پارامتر های مختلفی است و قیمت مشخصی ندارد. برای مشاوره و استعلام قیمت و همچنین خرید انواع پنجره دوجداره وارد سایت شوید و با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

چه عواملی در درزگیری درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی موثر هستند؟

لاستیک‌های درزگیری نقش مهمی در عایق ‌بندی و درزگیری پنجره دوجداره دارد. نقش اصلی لاستیک‌های درزگیر، محکم کردن و جلوگیری کردن از تبادل حرارت و صدا است.

شیشه دوجداره، لاستیک درزگیر و چسب عناصر مهم و اصلی برای درزگیری و نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی هستند. رگلاژ پنجره دوجداره نیز در عایق ‌بندی و درزگیری نقش به سزایی دارد. اگر درب و پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی به درستی رگلاژ نباشند، نمی‌توانند عایق خوبی برای هوا و صدا باشند.