پنجره-دوجداره-پاسارگادوین

پنجره دوجداره در تهران


ساخت پنجره دوجداره در تهران امروزه در کارگاه‌های بسیاری انجام می‌شود و برندهای مختلفی به تولید پنجره‌های دوجداره می‌پردازند. همین امر نیز باعث شده است تا افراد در انتخاب پنجره دوجداره مناسب و باکیفیت با چالش‌هایی روبرو شوند. جالب است بدانید که از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت پنجره‌های دوجداره، طریقه تولید و ساخت پنجره است. بهبود دستگاه‌های مورد استفاده، نحوه قرار دادن قطعات روی پنجره دوجداره، ابعاد شیشه دوجداره، ابعاد برش و… باعث افزایش کیفیت پنجره دوجداره می‌شوند. برای آشنایی با مراحل ساختِ پنجرهِ دو جداره در تهران و نحوه نصب این نوع پنجره‌ها، همراه ما باشید.

ساخت پنجره دوجداره در تهران

ساختِ پنجره دو جداره در تهران مراحل مختلفی دارد که به ترتیب آن‌ها را بیان کرده‌ایم. برای آشنایی با نحوه ساخت پنجره دوجداره در تهران و مراحل آن ادامه این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

مرحله اول ساخت پنجره دوجداره در تهران

اولین دستگاهی که مورد استفاده قرار می‌گیرد برای تولید پنجره دوجداره، دستگاه برش پروفیل است. برای سهولت در انجام کار، افزایش سرعت کار و دور ریز کمتر پروفیل، توصیه می‌شود از نرم افزارهای تولید پنجره استفاده کنید. این نرم افزار‌ها دقیق تر نیز عمل می‌کنند.
در این مرحله، با دستگاه فریم را برش می‌زنیم. البته توجه داشته باشید که برای فریم، برش به صورت فارسی انجام می‌شود. بعد از آن با استفاده از دستگاه راه آب زن تکه پایین چارچوب پنجره دوجداره را آب باران می‌زنیم.

ساخت پنجره دوجداره در تهران-pasargadwin.ir

در این مرحله از ساخت پنجره دوجداره در تهران، داخل هر کدام از چهار تکه پروفیل، گالوانیزه قرار می‌دهیم و پیچ می‌کنیم. توصیه می‌شود برای کیفیت و وزن بیش تر پنجره تا 90 درصد برای پروفیل برش داده شده گالوانیزه در نظر گرفته شود. سپس با استفاده از دستگاه جوش 4 تکه را به یکدیگر جوش داده و متصل می‌کنیم. تا به اینجا، چهارچوب پنجره آماده شده است.

پنجره دوجداره در تهران-pasargadwin.ir

مرحله دوم ساخت پنجره دوجداره در تهران

در مرحله دوم ساخت پنجره دو جداره در تهران می‌توانیم بر اساس طراحی پنجره، ستون‌ها را برای چهارچوب در نظر بگیریم. برای برش پروفیل ستون، دستگاه برش را در حالت برش صاف یا 90 درجه قرار داده و برش را انجام می‌دهیم. در قسمت بعدی از این مرحله ساخت پنجره دوجداره، باید پروفیل ستون را با استفاده از دستگاه مولین برش بدهید. تا پروفیل ستون به صورت استاندارد روی پروفیل فریم قرار بگیرد. البته باید دقت داشته باشید که داخل پروفیل ستون یا وادار هم گالوانیزه استفاده شود.

یکی از مهم ترین قسمت‌های تولید و ساختِ پنجره دو جداره در تهران، تولید لنگه پنجره است. برش‌های لنگه را به همان ترتیب برش فریم انجام می‌دهیم.

تماس-باما

مرحله سوم ساخت پنجره دوجداره در تهران

در مرحله بعد از ساخت پنجره دوجداره در تهران، با استفاده از دستگاه کپی فرز جای یراق و دستگیره را در می‌آوریم. جای یراق و دستگیره باید روی یکی از 4 تکه برش خورده که قرار است به عنوان بازشو استفاده شود، باشد.

برای آسان شدن کار در دستگاه کپی فرز شابلون‌های مخصوص یراق زن قرار گرفته شده و کار به سادگی انجام می‌شود. معمولا داخل پروفیلی که مقابلش دستگیره و یراق زده شده است، فلز مخصوصی را در جای به خصوص خود قرار می‌دهیم. این کار برای این است که لولا  باکیفیت و قوام بیشتری به پروفیل پیچ شود و لولا داخل پروفیل آزاد نباشد. بعد از آن، داخل هر تکه گالوانیزه قرار می‌دهیم و کار جوش کاری را به پایان می‌رسانیم. در این مرحله از ساخت پنجره دو جداره در تهران، گوشه‌های تمامی چهارچوب‌های فریم و لنگه را با استفاده از دستگاه تمیز می‌کنیم.

مرحله آخر ساخت پنجره دوجداره در تهران

در مرحله آخر ساختِ پنجره دوجداره در تهران برای هر قسمت پروفیل زهوار را با استفاده از دستگاه برش زهوار برش می‌دهیم. برای این کار طول و عرض چهارچوب‌ها را اندازه می‌کنیم و حدود 1 یا 2 میلی متر از هر طرف کم می‌کنیم. سپس پروفیل زهوار را برش می‌دهیم. در هنگام نصب بعد از جای گذاری شیشه زهوار هر قسمت را برای نگه داری شیشه قرار می‌دهیم.

بورس پنجره دوجداره تهران کجاست؟

قطعا جنس و مرغوبیت پنجره دوجداره خریداری شده از عوامل تاثیر گذار روی کارایی و طول عمر محصول خواهد بود. اغلب افراد هنگام خرید یک محصول کیفیت و اصالت کالا را مدنظر قرار می‌دهند. برای خرید پنجره دوجداره باکیفیت و دارای طول عمر بالا می‌توانید با کارشناسان فروش گروه پـاسارگـاد ویــن تماس حاصل نمایید.

این شرکت نمایندگی فروش انواع پنجره‌های دوجداره در تهران است که محصولات متنوع را با قیمت‌های مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. با دریافت مشاوره از کارشناسان پـاسارگـاد ویــن می‌توانید انتخاب و خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

ساخت پنجره دوجداره در تهران-pasargadwin.ir

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران

در حال حاضر بسیاری از ساختمان‌ها پنجره دوجداره دارند و ساخت پنجره دو جداره در تهران بسیار رایج شده است. البته هنوز هم پنجره قدیمی در شهر دیده می‌شود و پنجره‌های اغلب ساختمان‌های شهر دوجداره نیستند. در ساختمان‌های قدیمی پنجره‌ها عموما استاندارد خاصی ندارند و در اندازه‌های مختلف و جنس‌های متنوع ساخته و نصب شده‌اند.

بخاطر اینکه ساختمان‌هایی که پنجره‌ قدیمی دارند، از نظر تهویه و عایق بودن مناسب نیستند، ساختِ پنجره دوجداره در تهران اهمیت پیدا کرده. اکثر افراد برای تعویض پنجره، این تصور را دارند، که باید تمام خانه‌شان را به هم بریزند و اطراف پنجره را تخریب کنند. همین تصور باعث می‌شود که بسیاری برای تعویض پنجره‌های قدیمی خود اقدام نکنند. آن‌ها با منصرف شدن از این کار، خودشان را از مزایای پنجره‌ دوجداره محروم کنند.

ساخت پنجره دو جداره در تهران باعث شده است تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. در حال حاضر قیمت انرژی‌ برق و گاز نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. با افزایش قیمت انرژی، ضرورت جلوگیری از هدر رفتن آن بیشتر احساس می‌شود. نصب پنجره‌های دوجداره و تعویض پنجره‌های قدیمی، هم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود و هم به محیط زیست کمک می‌کند.

ساخت پنجره دو جداره در تهران باعث شده تا در زمستان گرمای داخل خانه و در تابستان سرمای ایجاد شده داخل خانه بماند. پنجره‌های دوجداره در حالت بسته از ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری کرده و مانع نفوذ آلودگی‌ به داخل خانه می‌شوند.

نصب پنجره دوجداره در تهران

حالا که با مراحل ساخت پنجره دوجداره آشنا شدید، به مرحله نحوه نصب پنجره دو جداره در تهران می‌پردازیم. باید بدانید که نصب پنجره‌های دوجداره کاری نیست که هرشخصی به تنهایی بتواند انجام دهد. چرا که اندازه‌گیری نادرست، اشتباهی است که ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود و مجبور به سفارش دوباره تمام پنجره‌ها شوید.

اگر پنجره‌های دو جداره خود را از پاسارگاد وین سفارش دهید، کارشناسی متبحر برای نصب پنجره به خانه شما می‌آید. این امر باعث می شود تا دیگر نگران هزینه اضافی و یا خرابی خانه‌تان نخواهید بود.

نتیجه گیری

اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه ساختِ پنجره دو جداره در تهران هستید که محصولاتش را بفروشد، پاسارگارد وین گزینه مناسبی است. پاسارگاد وین یک کارگاه ساخت پنجره دوجداره در تهران نیست، بلکه یک شرکت معتبر در زمینه فروش پنجره و درب دوجداره است. شما می‌توانید محصولات مورد نیاز خود را با کیفیتی استثنایی و قیمتی مناسب خریداری کنید. این گروه صنعتی سال‌های سال است که ارائه کننده انواع درب و پنجره دوجداره مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در مدل‌های متنوع است. شما می‌توانید با مشاهده فهرست خدمات این شرکت به گستردگی فعالیت آن‌ها در زمینه درب و پنجره دوجداره پی ببرید. بخش فروش این گروه صنعتی آماده پاسخ گویی به شما عزیزان است.

سوالات متداول ساختِ پنجره دوجداره در تهران

چرا تعویض پنجره معمولی با پنجره دوجداره دارای اهمیت است؟

بخاطر اینکه ساختمان‌هایی که پنجره‌ قدیمی دارند، از نظر تهویه و عایق بودن مناسب نیستند، ساختِ پنجره دو جداره در تهران اهمیت پیدا کرده است.با افزایش قیمت انرژی، ضرورت جلوگیری از هدر رفتن آن بیشتر احساس می‌شود. نصب پنجره‌های دوجداره و تعویض پنجره‌های قدیمی، هم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود و هم به محیط زیست کمک می‌کند.

از کدام شرکت پنجره دوجداره سفارش دهیم؟

اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه ساخت پنجره دو جداره در تهران هستید که محصولاتش را بفروشد، پاسارگارد وین گزینه مناسبی است. پاسارگاد وین یک کارگاه ساختِ پنجره دوجداره در تهران نیست، بلکه یک شرکت معتبر در زمینه فروش پنجره و درب دوجداره است.